Brillantdamenring
Gold 585, zweifärbig, 3 Altschliffbrillanten zusammen ca.0,80 ct, RW 60, 3,9 g øG4
Expert: Gerhard Haselwander
Gerhard Haselwander
+43-316-829480
gerhard.haselwander@dorotheum.at
13.08.2018 - 17:36
- Vyvolávací cena:
Brillantdamenring
Expert: Gerhard Haselwander
Gerhard Haselwander
+43-316-829480
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 13.08.2018 - 17:36 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 30.07. - 09.08.2018 |